Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет

   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет

   Напиши рецензија (0)
   5.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   4 Safe е универзално седиште за во автомобил, кое на бебето/детето, ќе му овозможи позабавно и побезбедно возење.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 36 кг.

   • Од 0 до 9 кг. се поставува на задното седиште од автомобилот во насока обратна од

   движењето на автомобилот. Препорачанано користење во оваа позиција до 13 кг.

   • Од 9 до 36 кг. се поставува во насока на движење на автомобилот.

   • 3 позиции на наслонот на седиштето.

   • Прилагодлив потпирач за глава во 9 позиции.

   • Квалитетен и удобен материјал.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Мека подлога за помали дечиња која може да се извади кога повеќе нема да биде потребна.

   • СПС-Систем за странична заштита што обезбедува дополнителна безбедност.

   55476
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет

   16 други производи во иста категорија:

   Седиште Kikka Boo - 4 SAFE - тегет

   5.690 ден.
   со ДДВ