Камера безжична Кикабу
   Камера безжична Кикабу
   Камера безжична Кикабу

   Камера безжична Кикабу

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пренос во живо преку телефон или таблет IOS/Android, користејки ја апликацијата IPC360 Home со регистрација на е-пошта.

   Откривање на движење и следење на движење.

   Аларм.

   Резолуција 1080р (1920×1080).

   Ноќно гледање до 10 m.

   Снимање видео на ТF картичка максимум 128 GB.

   Леќа 3,6 mm.

   Двонасочен разговор.

   Прилагодување на звукот.

   Бежичен WIFI.

   Температура на работа од -10 до 50?C.

   Ротација 90°.

   Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен етернет интерфејс.

   Една камера може да се дели максимум со 5 корисници.

   Комплетот вклучува: камера, USB кабел, USB адаптер

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   550622
   25 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Камера безжична Кикабу

   3 други производи во иста категорија:

   Камера безжична Кикабу

   3.490 ден.
   со ДДВ