Камера безжична пингвин Кикабу
   Камера безжична пингвин Кикабу
   Камера безжична пингвин Кикабу

   Камера безжична пингвин Кикабу

   Напиши рецензија (0)
   3.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пренос во живо преку телефон или таблет IOS/Android, користејки ја апликацијата IPC360 Home со регистрација на е-пошта.

   Откривање на движење и следење на движење.

   Аларм.

   Резолуција 1080р (1920×1080).

   Ноќно гледање до 10 m.

   Снимање видео на ТF картичка максимум 128 GB.

   Леќа 3,6 mm.

   Двонасочен разговор.

   Прилагодување на звукот.

   Бежичен WIFI.

   Температура на работа од -10 до 50?C.

   Ротација 90°.

   Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен етернет интерфејс.

   Една камера може да се дели максимум со 5 корисници.

   Комплетот вклучува: камера, USB кабел, USB адаптер.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   550621
   12 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Камера безжична пингвин Кикабу

   16 други производи во иста категорија:

   Камера безжична пингвин Кикабу

   3.190 ден.
   со ДДВ