Хранилка
   Хранилка

   Хранилка

   Напиши рецензија (0)
   3.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Хранилка наменета за дечиња од 6 до 36 месеци.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Хранилка наменета за дечиња од 6 до 36 месеци.

   • Меко и удобно седиште.

   • Навлака произведена од еко кожа, која лесно се отстранува.

   • Лесна за склопување и пренесување.

   • Прилагодување на висината во 5 позиции.

   • 4 тркалца кои се ротираат 360 степени.

   • Кочница на тркалцата.

   • Помошна корпа.

   • Подесување на потпирачот за нозе во 3 позиции.

   • Двоен послужавник со држач за чаша.

   • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции.

   • Безбедносен систем со 3 точки на поврзување.

   • Димензии на производот: 93x52x64 cm.

   • Димензии на седишниот дел: 23x27x39 cm.

   33291
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка

   15 други производи во иста категорија:

   Хранилка

   3.490 ден.
   со ДДВ