Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo
      Хранилка Maple - Kikka Boo

      Хранилка Maple - Kikka Boo

      Напиши рецензија (0)
      6.890 ден.
      со ДДВ
      На залиха

      • Изработена од висококвалитетни еко кожа материјали.Наменета за дечиња од 6 до 36 месеци,или за дечиња не постари од 3 години со тежина до 20кг.

      • 5 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат, со една рака.

      • 3 позиции за наслонот за ноџињата.

      • Безбедносен систен со 5 точки на поврзување.

      • 2 нивоа за поставување на послужавникот.

      • Горната табла се отстранува лесно без да мора да се отстрани и долната и лесно се мие.

      • Меко и удобно седиште изработено од еко кожа.

      • 12 висини за поставување на седиштето.

      • Лесена за склопување и пренесување.

      • 2 силиконски тркала за лесно движење.

      Боја :
      Кол:
      • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
      • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
      • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
      550123
      12 производи

      Специфични референци

      Ново

      Нема рецензии во моментов

      Напиши рецензија
      Хранилка Maple - Kikka Boo

      12 други производи во иста категорија:

      Хранилка Maple - Kikka Boo

      6.890 ден.
      со ДДВ