Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

   Напиши рецензија (0)
   7.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.

   • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.

   • Седиштето се поставува на 7 висини.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • 2 висини за поврзувае на појасите за рамо.

   • Двоен послужавник со длабнатина за чаша.

   • Прилагодлив послужавник во 3 посизии.

   • Меко и удобно седење.

   • Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.

   • Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   55522
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

   7.490 ден.
   со ДДВ