Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)

   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)

   Напиши рецензија (0)
   2.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат.

   • Хранилката лесно се поставува на трпезариско столче.

   • Има 2 појаси, едниот е за прицврстување за столчето, а другиот е за безбедноста на детето.

   • Хранилката има послужавник кој се поместува напред и назад.

   • Послужавникот се вади и хранилката може да се користи како столче.

   • Мека и удобна подлога на седиштето.

   • Лесно се расклопување.

   • Лесно пренослива.

   • Лесно се чисти.

   550247
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo (повеќе бои)

   2.690 ден.
   со ДДВ