Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   Напиши рецензија (0)
   8.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Релаксатор 2 во 1, која може да се трансформира и во релаксатор. Одлична модерна забава и мирен радосен ден.

   • далечински управувач е вклучен во пакувањето

   • адаптерoт е вклучен во пакувањето

   • потребно е 4 AA батерија - која не е вклучена со производот

   • меко и удобно седиште

   • безбедносен систем со 5 точки на поврзување

   • лесен за склопување и пренесување

   550021
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   9 други производи во иста категорија:

   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   8.690 ден.
   со ДДВ