Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE

   Релаксатор Kikka Boo - FELICE

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Felice релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговoто умерено лулање ќе направат вашето бебе како да лета на мек облак.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца до 9kg.

   • Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.

   • Музика.

   • Контрола на јачината на звукот.

   • Подесување на лулањето во временски интервали.

   • 2 позиции на подесување на седиштето.

   • Производот може да работи на адаптер(вклучен со производот) и батерии(не се вклучени со производот).

   55466
   37 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Релаксатор Kikka Boo - FELICE

   9 други производи во иста категорија:

   Релаксатор Kikka Boo - FELICE

   4.590 ден.
   со ДДВ