Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   Напиши рецензија (0)
   8.690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Релаксатор 2 во 1, која може да се трансформира и во релаксатор. Одлична модерна забава и мирен радосен ден. • далечински управувач е вклучен во пакувањето • адаптерoт е вклучен во пакувањето • потребно е 4 AA батерија - која не е вклучена со производот • меко и удобно седиште • безбедносен систем со 5 точки на поврзување • лесен за склопување и пренесување

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ► Релаксатор

   • Погоден за деца од самото раѓање до 6 месеци (9 кг.)

   • Потполно тивок уред за лулање од кој бебето веднаш заспива

   • Опција за стопирање на лулањето по желба

   • 3 позиции на седење

   • 5 бризни на лулање

   • Монтирачки послужавник со 2 држачи за чаша

   • Уред со музика од 6 мелодии и 5 природни звуци

   • Прилагодлива јачина на тонот

   • Тајмер на 15, 30 и 60 минути интервали

   • Играчки ко се ротираат и светат, го привлекуваат вниманието на малото

   • Лесно склоплив и расклоплив

   • Πpeĸлoпyвaњe нa ĸoмпaĸтнa гoлeминa, пoгoднo зa cĸлaдиpaњe

   • Меко седиште

   • Дизајниран за игра

   • 5 точки на безбедност

   • 2 позиции на висина

    

   ► Хранилка

   Погодна за бебиња од самото раѓање до 6 месеци

   • 3 позиции на седење

   • Опција за лулање со заклучување

   • Монтирачки послужавник со 2 држачи за чаша

   • Меко седиште

   • Дизајниран за игра

   • 5 точки на безбедност

   • 2 позиции на висина

    

   • Вклучен далечински управувач со вклучени батерии

   • Вклучен адаптер, за користење без батерии

   • Работи на 2 ААА батерии за играчките и 4 D АА батерии за музичкиот уред, кои не се вклучени во пакувањето

   • Димeнзии: 67 х 75 х 87 cм.

   55441
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   9 други производи во иста категорија:

   Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

   8.690 ден.
   со ДДВ