• Ново
  Iskra IC-3500D индукциска плотна
  Iskra IC-3500D индукциска плотна
  Iskra IC-3500D индукциска плотна
  Iskra IC-3500D индукциска плотна

  Iskra IC-3500D индукциска плотна

  Напиши рецензија (0)
  7.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 3500W (макс)

  • Прилагодување на работната сила:

     - лев панел: 200W-2000W

     - Десен панел: 200W-1500W

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • моќност: 3500W (макс)

  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

  • прилагодување на работната сила:

     - лев панел: 200W-2000W

     - Десен панел: 200W-1500W

  • Поставување на работната температура од 60-240 ° C

  • можност за прикажување на температура во C ° или моќност во W

  • тајмер: 1 до 240 мин

  • автоматско исклучување по 120 мин

  • минимална загуба на топлина (90% ефикасност)

  • заштеда до 60% време

  • заштеда на енергија до 50%

  • 50% побрзо готвење

  • издржлива стакло-керамичка површина за готвење (4 мм)

  • погоден за садови од Ø12 до Ø26 см

  • автоматско препознавање сад

  • LED дисплеј

  • контрола на допир

  • Нозе што не се лизнуваат

  • заштита од прегревање

  • заштита од пренапони

  • лесно чистење

  • Две независни зони за готвење

  • Димензии на пакувањето (во мм): 615 (L) x 90 (W) x 393 (H)

  • Нето тежина: 4,6 кг

  • Бруто тежина: 5,16 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042568193
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra IC-3500D индукциска плотна

  3 други производи во иста категорија:

  Iskra IC-3500D индукциска плотна

  7.990 ден.
  со ДДВ