• Ново
  Работен стол STAR Black
  Работен стол STAR Black
  Работен стол STAR Black
  Работен стол STAR Black
  Работен стол STAR Black

  Работен стол STAR Black

  Напиши рецензија (0)
  7.900 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Работен стол STAR Black

  боја: црна 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  STAR Black е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.

  • Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс со заклучување во правобитна работна позиција.
  • Ергономски потпирач за грб изработен од мрежа во црна боја.
  • Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
  • Фиксни потпирачи за раце.
  • Дозволено оптоварување до 120 kg.
  STAR Black
  13 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работен стол STAR Black

  16 други производи во иста категорија:

  Работен стол STAR Black

  7.900 ден.
  со ДДВ