Комплет за дневна соба Lara
   Комплет за дневна соба Lara
   Комплет за дневна соба Lara
   Комплет за дневна соба Lara
   Комплет за дневна соба Lara
   Комплет за дневна соба Lara

   Комплет за дневна соба Lara

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   20.990 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации на ТВ Комода

   Ширина: 178cm

   Висина: 44,8cm

   Длабочина: 34,6cm

   Спецификации за конзола:

   Ширина: 180cm

   Висина: 77,8cm

   Длабочина: 41cm

   Спецификации на клуб маса:

   Ширина: 90cm

   Висина: 35,6cm

   Длабочина: 54cm

   Спецификации на полица за ѕид:

   Ширина: 160cm

   Висина: 35cm

   Длабочина: 19,3cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870559127 | 566BMS1506
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комплет за дневна соба Lara

   14 други производи во иста категорија:

   Комплет за дневна соба Lara

   16.990 ден.
   20.990 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ