Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев
   Комплет за дневна соба Luxe - орев

   Комплет за дневна соба Luxe - орев

   Напиши рецензија (0)
   14.290 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица, со меламинска облога.

   Спецификации на ТВ комода

   Ширина: 180cm

   Висина: 50cm

   Длабочина: 30cm

   Метални ногарки

   Спецификации на клуб маса:

   Ширина: 90cm

   Висина: 40cm

   Длабочина: 60cm

   Метални ногарки 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   618BLY1171
   95 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комплет за дневна соба Luxe - орев

   14 други производи во иста категорија:

   Комплет за дневна соба Luxe - орев

   14.290 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ