Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam
   Комплет за дневна соба Amsterdam

   Комплет за дневна соба Amsterdam

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   17.590 ден.
   Заштеди 3.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комплет за дневна соба изработен од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   ТВ комода: Должина: 180 cm  Висина: 42 cm  Длабочина: 35 cm

   Клуб маса: Должина: 90 cm  Висина: 36 cm  Ширина: 45 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Комплет за дневна соба изработен од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   ТВ комода: Должина: 180 cm  Висина: 42 cm  Длабочина: 35 cm

   Клуб маса: Должина: 90 cm  Висина: 36 cm  Ширина: 45 cm

   Време на испорака: 15 дена

   382NRC1504
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комплет за дневна соба Amsterdam

   14 други производи во иста категорија:

   Комплет за дневна соба Amsterdam

   13.990 ден.
   17.590 ден.
   Заштеди 3.600 ден.
   со ДДВ