Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe
   Комплет за дневна соба Luxe

   Комплет за дневна соба Luxe

   Напиши рецензија (0)
   14.290 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации на ТВ комода

   Ширина: 180cm

   Висина: 50cm

   Длабочина: 30cm

   Метални ногарки

   Спецификации на клуб маса:

   Ширина: 90cm

   Висина: 40cm

   Длабочина: 60cm

   Метални ногарки 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683742452157
   100 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комплет за дневна соба Luxe

   14 други производи во иста категорија:

   Комплет за дневна соба Luxe

   14.290 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 5.700 ден.
   со ДДВ