Комплет за дневна соба Lidya
   Комплет за дневна соба Lidya
   Комплет за дневна соба Lidya
   Комплет за дневна соба Lidya
   Комплет за дневна соба Lidya
   Комплет за дневна соба Lidya

   Комплет за дневна соба Lidya

   Напиши рецензија (0)
   16.990 ден.
   20.990 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации на ТВ Комода

   Ширина: 180cm

   Висина: 49cm

   Длабочина: 35cm

   Спецификации за конзола:

   Ширина: 182cm

   Висина: 82,5cm

   Длабочина: 41cm

   Спецификации на клуб маса:

   Ширина: 90cm

   Висина: 39,6cm

   Длабочина: 54cm

   Висина на полица: 17cm

   Спецификации на полица за ѕид:

   Ширина: 160cm

   Висина: 35cm

   Длабочина: 11,75cm

   Спецификации на конзола за ѕид:

   Ширина: 35cm

   Висина: 35cm

   Длабочина: 11,75cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875807691 | 566BMS1502
   98 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комплет за дневна соба Lidya

   16 други производи во иста категорија:

   Комплет за дневна соба Lidya

   16.990 ден.
   20.990 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ