Дрвена кутија 540х710х280
   Дрвена кутија 540х710х280
   Дрвена кутија 540х710х280

   Дрвена кутија 540х710х280

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.700 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 540 / Ширина 710 / Длабочина 280

   Дебелина на летва: 12×65 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 540 / Ширина 710 / Длабочина 280

   Дебелина на летва: 12×65 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   601580
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена кутија 540х710х280

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена кутија 540х710х280

   2.990 ден.
   3.700 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ