Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Освежете ја детската соба на вашето детенце со нова стилска и удобна постелнина.

   • Постелнина во разиграни бои, одлична за секое детско катче.

   • За удобност и слатки соништа кај дечињата.

   • Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.

   • Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

   55906
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo - Happy Sailor

   1.300 ден.
   со ДДВ