Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено овозможува удобност и убава атмосфера.

   • Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.

   • Содржи 6 парчиња изработени од 100% памук.

   • Димензии на производот: навлака за јорганче: 95x135cm, јорганче: 95x135cm, перница: 35x45cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm, оградница за креветче: 38x120cm.

   550194
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris

   16 други производи во иста категорија:

   Постелнина 6 во 1 - Kikka Boo - Day in Paris

   2.890 ден.
   со ДДВ