Мотор на акумулатор - 8101-1 Црвен
   Мотор на акумулатор - 8101-1 Црвен

   Мотор на акумулатор - 8101-1 Црвен

   Напиши рецензија (0)
   8.290 ден.
   9.790 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

   • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

   • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

   • Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.

   • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

   • Мотор кој се препорачува за дечиња над 3 години до 30 kg.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

   • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

   • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

   • Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.

   • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

   • Мотор кој се препорачува за дечиња над 3 години до 30 kg.

   32082
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мотор на акумулатор - 8101-1 Црвен

   15 други производи во иста категорија:

   Мотор на акумулатор - 8101-1 Црвен

   8.290 ден.
   9.790 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ