Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE
   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE
   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE
   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE

   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE

   Напиши рецензија (0)
   19.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.

   • Започнете го патувањето во новиот автомобил "Mercedes GLE".

   • Седиште обложено со еко кожа кое обезбедува максимална удобност.

   • Светлечки предни фарови и блескави задни светла.

   • Koпче за вклучување и исклучување на светлата.

   • Звук на палење на автомобилот, различни музички мелодии и приказни.

   • Високо ниво на удобност и безбедност.

   • USB и AUX приклучок.

   • 2 мотора на задните тркала.

   • EVA гуми (меки).

   • Безбедносен појас со 5 точки на поврзување.

   • Педала за лесна употреба.

   • Копче за стартување.

   • Врати кои се отвараат.

   • Помошни тркала на задниот дел и рачка на предниот дел за полесен транспорт.

   • Батерија 12V - 1000 mA.

   • Полнач за батерија.

   • Далечински управувач, користи 2x1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот: 58x93x52 cm.

   • Димензии на седишниот дел: 32x20x30 cm.

   33338
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE

   15 други производи во иста категорија:

   Автомобил на акумулатор - Mercedes GLE

   19.490 ден.
   со ДДВ