IKEA MAMMUT Детска масичка - бела
   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела
   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела
   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела

   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: ПВЦ

   Боја: бела

   *погоден за надворешна употреба 

    

   Димензии на производот:

   Должина: 77 cm

   Ширина: 55 cm

   Висина: 48 cm

   Број пакети: 2 

   Димензии на пакувањето: 

   -пакет 1 

   Должина: 75 cm

   Ширина: 10 cm

   Висина: 10 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 1,27 kg

   -пакет 2

   Должина: 77 cm

   Ширина: 55 cm

   Висина: 5 cm

   Број пакети: 2 

   Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

   50365177

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MAMMUT Детска масичка - бела

   2.999 ден.
   со ДДВ