Дрвена полица за вино 1200х630х250
   Дрвена полица за вино 1200х630х250
   Дрвена полица за вино 1200х630х250

   Дрвена полица за вино 1200х630х250

   Напиши рецензија (0)
   1.400 ден.
   2.600 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 1020 / Ширина 630 / Длабочина 250

   Полица за 42 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 1020 / Ширина 630 / Длабочина 250

   Полица за 42 шишиња вино

   Дебелина на летва: 14x45mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   601542
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица за вино 1200х630х250

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица за вино 1200х630х250

   1.400 ден.
   2.600 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ