Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици
   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: GU10

   Број на сијалици:  4

   Димензии:  ш:600 в:120/мм (ротирачки)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 4 x 25w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   57910-4B
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Robby – Црн плафонски лустер со 4 сијалици

   3.590 ден.
   со ДДВ