Ѕидна светилка Viran - 10940
   Ѕидна светилка Viran - 10940
   Ѕидна светилка Viran - 10940
   Ѕидна светилка Viran - 10940
   Ѕидна светилка Viran - 10940
   Ѕидна светилка Viran - 10940

   Ѕидна светилка Viran - 10940

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 15 x 32 x 32 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Max. Bulb Size:  Diameter: 6 Height: 9 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 15 x 32 x 32 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Max. Bulb Size:  Diameter: 6 Height: 9 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342591409
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Viran - 10940

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Viran - 10940

   2.490 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ