Ѕидна светилка KN14
   Ѕидна светилка KN14
   Ѕидна светилка KN14
   Ѕидна светилка KN14
   Ѕидна светилка KN14

   Ѕидна светилка KN14

   Напиши рецензија (0)
   1.390 ден.
   1.900 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% FIR TREE (3 x 10 cm)

   Handmade

   Oven-Dried

   Wood Preservative Varnish Paint

   Size: 18 x 30 x 10 cm

   Jute Rope: 1 m

   Bulbs are not Included

   Socket Type: 1 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% FIR TREE (3 x 10 cm)

   Handmade

   Oven-Dried

   Wood Preservative Varnish Paint

   Size: 18 x 30 x 10 cm

   Jute Rope: 1 m

   Bulbs are not Included

   Socket Type: 1 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875100402
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка KN14

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка KN14

   1.390 ден.
   1.900 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ