Ѕидна светилка Bird - 3203
   Ѕидна светилка Bird - 3203
   Ѕидна светилка Bird - 3203
   Ѕидна светилка Bird - 3203
   Ѕидна светилка Bird - 3203
   Ѕидна светилка Bird - 3203

   Ѕидна светилка Bird - 3203

   Напиши рецензија (0)
   1.400 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Size: 34 x 5 cm

   Height: 34 cm

   Socket Type: G9/1 Max 10 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Size: 34 x 5 cm

   Height: 34 cm

   Socket Type: G9/1 Max 10 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875944402
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Bird - 3203

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Bird - 3203

   1.400 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 590 ден.
   со ДДВ