Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725
   Ѕидна светилка Roe - 10725

   Ѕидна светилка Roe - 10725

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.700 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm

   Size: 15 x 24 x 24 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm

   Size: 15 x 24 x 24 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: E14 Max 40 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342388023
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Roe - 10725

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Roe - 10725

   1.990 ден.
   2.700 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ