Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341
   Ѕидна светилка Reis - 13341

   Ѕидна светилка Reis - 13341

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Width: 18 cm  Height: 40 cm  Depth: 8 cm

   IP20

   Socket Type: 1 x E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Width: 18 cm  Height: 40 cm  Depth: 8 cm

   IP20

   Socket Type: 1 x E14 Max 40 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743823956
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Reis - 13341

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Reis - 13341

   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ