Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328
   Ѕидна светилка Moon - 13328

   Ѕидна светилка Moon - 13328

   Напиши рецензија (0)
   2.290 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Base Plate

   Width: 33 cm  Height: 46 cm  Depth: 6 cm

   Base Plate Diameter: 10 cm

   Base Plate Depth: 3 cm

   IP20

   Lampholder Type: Integral Led

   Socket Type: LED 12W 3000K

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Base Plate

   Width: 33 cm  Height: 46 cm  Depth: 6 cm

   Base Plate Diameter: 10 cm

   Base Plate Depth: 3 cm

   IP20

   Lampholder Type: Integral Led

   Socket Type: LED 12W 3000K

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683743823314
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Moon - 13328

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Moon - 13328

   2.290 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 710 ден.
   со ДДВ