Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484
   Ѕидна светилка Sword - 13484

   Ѕидна светилка Sword - 13484

   Напиши рецензија (0)
   2.190 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 810 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Size: 16 x 28 cm

   Height: 31 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Base Plate Size: 8 x 12 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Size: 16 x 28 cm

   Height: 31 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Base Plate Size: 8 x 12 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   119FRS1157
   96 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Sword - 13484

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Sword - 13484

   2.190 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 810 ден.
   со ДДВ