Ѕидна светилка SP021
   Ѕидна светилка SP021

   Ѕидна светилка SP021

   Напиши рецензија (0)
   1.100 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 25 cm

   Width: 25 cm

   Depth: 25 cm

   Bulb is not included

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Jute Cap

   Height: 25 cm

   Width: 25 cm

   Depth: 25 cm

   Bulb is not included

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342850070
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка SP021

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка SP021

   1.100 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ