Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565
   Ѕидна светилка Jewel - 10565

   Ѕидна светилка Jewel - 10565

   Напиши рецензија (0)
   2.100 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Size: 15 x 27 cm

   Total Height: 36 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: E14 Max 15 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Size: 15 x 27 cm

   Total Height: 36 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: E14 Max 15 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342264747
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Jewel - 10565

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Jewel - 10565

   2.100 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ