Ѕидна светилка Cut - 11815
   Ѕидна светилка Cut - 11815
   Ѕидна светилка Cut - 11815
   Ѕидна светилка Cut - 11815
   Ѕидна светилка Cut - 11815
   Ѕидна светилка Cut - 11815

   Ѕидна светилка Cut - 11815

   Напиши рецензија (0)
   1.600 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Size: 8 x 12 x 30 cm

   Cap's Diameter: 8 cm

   Cap's Height: 30

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: 2 x G9 Max 10 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Size: 8 x 12 x 30 cm

   Cap's Diameter: 8 cm

   Cap's Height: 30

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: 2 x G9 Max 10 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342590815
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Cut - 11815

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Cut - 11815

   1.600 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ