Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321

   Ѕидна светилка Tattoo - 3321

   Напиши рецензија (0)
   1.500 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Size: 16 x 24 cm

   Height: 57 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Size: 16 x 24 cm

   Height: 57 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870816022
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Tattoo - 3321

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Tattoo - 3321

   1.500 ден.
   2.000 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ