• Ново
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240

  Ѕидна светилка Atmaca - 10240

  Напиши рецензија (0)
  1.800 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Size: 15 x 15 cm

  Total Height: 24 cm

  Cap's Diameter: 15 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm

  Base Plate Height: 3 cm

  IP20

  Socket Type: E14 Max 15 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Size: 15 x 15 cm

  Total Height: 24 cm

  Cap's Diameter: 15 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm

  Base Plate Height: 3 cm

  IP20

  Socket Type: E14 Max 15 W

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683342264587
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Ѕидна светилка Atmaca - 10240

  16 други производи во иста категорија:

  Ѕидна светилка Atmaca - 10240

  1.800 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 700 ден.
  со ДДВ