Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049
   Ѕидна светилка Domino - 11049

   Ѕидна светилка Domino - 11049

   Напиши рецензија (0)
   4.200 ден.
   5.200 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 60 x 16 x 78 cm

   Cap's Diameter: 10 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: 3 x G9 Max 10 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 60 x 16 x 78 cm

   Cap's Diameter: 10 cm

   Bulb is not Included

   220 - 240 V

   IP20

   Socket Type: 3 x G9 Max 10 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342590938
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ѕидна светилка Domino - 11049

   16 други производи во иста категорија:

   Ѕидна светилка Domino - 11049

   4.200 ден.
   5.200 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ