Дрвена полица 790х370х300
   Дрвена полица 790х370х300
   Дрвена полица 790х370х300

   Дрвена полица 790х370х300

   Напиши рецензија (0)
   2.500 ден.
   4.200 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 790 / Ширина 370 / Длабочина 300

   Дебелина на летва: 14×45 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Висина 790 / Ширина 370 / Длабочина 300

   Дебелина на летва: 14×45 mm

   Материјал: цврсто борово дрво

   601590
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвена полица 790х370х300

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвена полица 790х370х300

   2.500 ден.
   4.200 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ