Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња

   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   590 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Добивате практична контрола над осветлувањето во вашиот дом. Паметната сијалица Gosund LB1 ви овозможува да го прилагодите интензитетот на светлината и е енергетски ефикасна - троши само околу 8 W. Сетот вклучува 2 светилки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Добијте практична контрола над осветлувањето во вашиот дом. Паметната сијалица Gosund LB1 ви овозможува да го прилагодите интензитетот на светлината и е енергетски ефикасна - троши само околу 8 W. Можете да ја контролирате со вашиот паметен телефон или гласовни команди - таа е компатибилна со Amazon Alexa и Google Home. Можете исто така да креирате работен распоред за него и да групирате повеќе уреди заедно. Комплетот вклучува 2 сијалици.

   0001248927

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња

   590 ден.
   со ДДВ