Останати уреди

Поткатегории

Активни филтери

Smart GOSUND LED сијалица LB1 - 2 парчиња

Цена 590 ден
49 На залиха

Добивате практична контрола над осветлувањето во вашиот дом. Паметната сијалица Gosund LB1 ви овозможува да го прилагодите интензитетот на светлината и е енергетски ефикасна - троши само околу 8 W. Сетот вклучува 2 светилки.

Smart GOSUND прекинувач SW9

Цена 790 ден
19 На залиха

Прекинувач за светло Gosund SW9 Smart Switch - посебна контрола на двете копчиња,далечинско оправување, функција за распоред и тајмер; гласовно управување со Amazon Alexa или Google Home, 230V / 10A Network: 802.11 b/g/n, 2.4Ghz

Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

Цена 2 290 ден
20 На залиха

Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

Продолжен кабел Gosund со 3 независни USB приклучоци со излезна моќност од 15W (5V, 3A) и 3 стандардни приклучоци, заштита од пренапон. Мониторинг на потрошувачка на енергија, Away режим, тајмер, креирање на распопред, GOSUND app контрола.

Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

Цена 1 690 ден
Распродадено

Smart GOS WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

 • Функција за распоред и тајмер
 • Режим Away
 • Мониторинг на енергија
 • Гласовна контрола со Amazon Alexa или Google Home
 • Full-PC V0 Огноотпорни материјали
 • 10A, 802,11 b/g/n, 2 ,4Ghz
 • Гаранција 1 година

Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња

Цена 2 290 ден
20 На залиха

Smart GOS WIFI штекер SP112 - 2 парчињa

 • Вкупно 2.1A
 • Full-PC,
 • V0 Fireproof materials
 • макс. 16A,802.11 b/g/n, 2.4Ghz,
 • Scheduling
 • Timer
 • Away mode
 • Контрола на потрошувачка,
 • IFTTT Amazon Alexa и Goggle Assistant
 • Гаранција 12 мсеци

Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 1 парче

Цена 990 ден
19 На залиха

Smart GOS WIFI штекер EP2 - 1 парче

 • Функција за распоред и тајмер
 • Режим Away
 • Мониторинг на енергија
 • Гласовна контрола со Amazon Alexa или Google Home
 • Full-PC V0 Огноотпорни материјали
 • 10A, 802,11 b/g/n, 2 ,4Ghz
 • Гаранција 1 година

Mi Window and Door Sensor 2

Цена 750 ден
10 На залиха

Mi Door and Window Sensor 2

Димензии: 34.0 x 32.7 x 14.5 mm

Функционална температура: -10°C to 50°C

Тип на батерија: CR2032 (веќе инсталирана )

Поврзување: Bluetooth 5.0 

Со лепење на производот на врата или прозорец, Mi Window и Door Sensor 2 го одредува статусот на отварање и затварање со помош на магнетна индукција. Откако ќе се поврзете преку Bluetooth, гледајте го статусот на уредот од вашиот паметен телефон во секое време и место.

Гаранција: 1 година

Mi Smart Plug (WiFi)

Цена 1 180 ден
Распродадено

Паметен приклучок

Димензии: 2.2 x 1.7 x 1.2 inches

Тежина: 0.14 lbs

Поврзување: Wi-fi и се контролира преку апликацијата „Mi App“

Функционира со: Android 4.4+ или IOS 9.0+

Гаранција: 3 месеци

Mi Motion Sensor

Цена 820 ден
10 На залиха

Сензор: Mi сензор за движење

Температура на боја: 2800к

Светлина: најниско 3lm, највисоко 25lm

Батерија: Висока поставка: околу 8 месеци, ниска поставка: околу 15 месеци

Напојување:3× AA батерии

LED светло со сталак K315

Редовна цена 1 399 ден Цена 999 ден
Распродадено

Професионално LED кружно светло за фотографирање и шминкање со вклучен сталак.

Создава одлична светлина погодна за снимање или фотографирање.

Прилагодливи 6 јачини и 3 типа на светлина.

Димензии на производот: 20.7x 3.8 x 23.8 cm

USB напојување

Полнач за Apple MacBook 14.5V 3.1A 45W (MAG1)

Цена 1 900 ден
15 На залиха

Компатибилен со:

For A1244, A1237, A1304, A1369 2008 model. Apple MacBook Air 11" Series Apple MacBook MC505LL/A Apple MacBook Air 13" Series Apple MacBook MC506LL/A Apple MacBook MB003LL/A Apple MacBook MC503LL/A Apple MacBook MB543LL/A Apple MacBook MC968LL/A Apple MacBook MB940LL/A Apple MacBook MC969LL/A Apple MacBook MC233LL/A Apple MacBook MC965LL/A Apple MacBook MC234LL/A Apple MacBook MC966LL/A Apple MacBook MC504LL/A Other MacBook Air Series Core Duo MacBook

Полнач за Apple MacBook 16.5V 3.65A 60W (MAG1)

Цена 1 900 ден
15 На залиха

Компатибилен со:

Apple MacBook: MA254LL/A, MA255LL/A, MA472LL/A, MA699LL/A, MA700LL/A, MA701LL/A, MB061LL/B, MB062LL/B, MB063LL/B, MB061LL/A, MB062LL/A, MB063LL/A. Core Duo, Late 2006 Core 2 Duo, Late 2007, Mid 2007 Core 2 Duo, 13.3" Black Santa Rosa, White Santa Rosa

Безжичен перач под притисок Xiaomi Jimmy JW31

Цена 10 990 ден
Распродадено

Безжичен перач под притисок, максимален притисок до 2,2 MPa, литиумска батерија од 2500 mAh | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | Гаранција 2 години 

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S - паметна столна ламба

Цена 2 890 ден
4 На залиха

Паметна столна ламба со 4 начини на осветлување, адаптивна температура на боја: 2700K-6500K, поврзување со апликација преку Wi-Fi, гласовна контрола со помош на Siri, Alexa или Google Assistant | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција.

Производот е додаен за споредба.