Седиште Kikka Boo - HOOD
   Седиште Kikka Boo - HOOD

   Седиште Kikka Boo - HOOD

   Напиши рецензија (0)
   6.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Hood е универзално седиште за во автомобил, кое на бебето/детето, ќе му го направи забавно возењето.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменето за деца од самото раѓање до 25 кg

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Безбедносен појас кој се регулира по висина. 

   • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

   • Обезбедува максимална странична заштита од удар.

   • Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции.

   • Димензија: 45 х 50 х 76 см.

   • Тежина: 7.2 kg.

   55204
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Седиште Kikka Boo - HOOD

   16 други производи во иста категорија:

   Седиште Kikka Boo - HOOD

   6.890 ден.
   со ДДВ