Седиште бустер - Dino - розево
   Седиште бустер - Dino - розево

   Седиште бустер - Dino - розево

   Напиши рецензија (0)
   1.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Dino е бустер седиште дизајнирано за потребите на родителите кои бараат безбедност, но и стил. Нуди висока удобност и безбедност. Dino бустерот го олеснува патувањето со дете. Може да се инсталира брзо во секој автомобил што има 3-точки на безбедносни појаси.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменето за деца од 3 до 11 години.

   • Може да се постави во секој автомобил со појасот.

   • Прекривката се отстранува и може да се пере.

   • Удобен и лесен.

   • ECE R44/04 сертификат

   787626
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Седиште бустер - Dino - розево

   16 други производи во иста категорија:

   Седиште бустер - Dino - розево

   1.390 ден.
   со ДДВ