Перница за доење цвет - сина
   Перница за доење цвет - сина

   Перница за доење цвет - сина

   Напиши рецензија (0)
   470 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Благодарение на нејзината форма и обрачот за дополнителна поддршка на раката можете лесно да ја користите перницата за доење која не предизвикува алергискиинфекции и потење со својата мека исполнета структура и нејзината обвивка изработена од 100% памучна ткаенина.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификација:

   Димензии на производот: 25x25x4cm.

   Димензии на пакувањето: 22x26x6cm.

   900145
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Перница за доење цвет - сина

   16 други производи во иста категорија:

   Перница за доење цвет - сина

   470 ден.
   со ДДВ