Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110
   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110
   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110
   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110
   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110

   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Вид на базен: на надувување.

   • Капацитет: 2420L за 80% од капацитетот на базенот.

   • Дoлжина: 244 cm.

   • Длабочина: 76 cm.

   • Дијаметар: 196 cm

   3028110
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 244x76 БЕЗ филтер пумпа - 28110

   2.590 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ