Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702
   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702
   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702
   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702
   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702

   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   10.590 ден.
   Заштеди 3.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа

   Димензии: 305x76 cm

   Капацитет: 4.485 литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 1.250 литри на час

   Бренд: INTEX

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX 26702 PRISM FRAME 305 x 76 со пумпа

   Димензии: 305x76 cm

   Капацитет: 4.485 литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 1.250 литри на час

   Бренд: INTEX

   26702
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 305 x 76 со пумпа - 26702

   6.990 ден.
   10.590 ден.
   Заштеди 3.600 ден.
   со ДДВ