Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716

   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716

   Напиши рецензија (0)
   13.500 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 6.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   INTEX 26716 Prism Frame со филтер пумпа и скали монтажен базен

   Димензии: 366x99 cm

   Капацитет: 8.592литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 2.006 литри на час

   Бренд: INTEX

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX 26716 Prism Frame со филтер пумпа и скали монтажен базен

   Димензии: 366x99 cm

   Капацитет: 8.592литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 2.006 литри на час

   Бренд: INTEX

   26716
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 366 x 99 со пумпа и скали - 26716

   13.500 ден.
   19.990 ден.
   Заштеди 6.490 ден.
   со ДДВ