Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732
   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732
   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732
   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732
   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732

   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732

   Напиши рецензија (0)
   30.000 ден.
   34.900 ден.
   Заштеди 4.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   INTEX PRISM FRAME 26732 549 x 122cm FULL опрема.

   Димензии: 5.49m x 122cm,

   Kапацитет: 24.311 литри (90%),

   Kапацитет на филтер пумпа 5.678 литри на час (препорачано да се користи 5-6 саати дневно)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX PRISM FRAME 26732 549 x 122cm FULL опрема.

   Димензии: 5.49m x 122cm,

   Kапацитет: 24.311 литри (90%),

   Kапацитет на филтер пумпа 5.678 литри на час (препорачано да се користи 5-6 саати дневно)

   30 26732
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 549x122 со пумпа- 26732

   30.000 ден.
   34.900 ден.
   Заштеди 4.900 ден.
   со ДДВ