Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330

   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330

   Напиши рецензија (0)
   67.000 ден.
   73.990 ден.
   Заштеди 6.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330

   Димензии: 549цм дијаметар, 132цм висина.

   Капацитет 26.423 литри (90% наполентост на базенот),

   Pесочна пумпа за филтрирање на водата 

   Бренд INTEX 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX 26744 Prism Frame Greywood 549x122 cm, филтер пумпа, скали, подлога и прекривка

   Димензии: 549x122 cm

   Капацитет: 24.311 литри (90%)

   Филтер пумпа со песок

   Бренд: INTEX

   26330
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 549x132 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26330

   67.000 ден.
   73.990 ден.
   Заштеди 6.990 ден.
   со ДДВ