Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726

   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726

   Напиши рецензија (0)
   25.500 ден.
   35.490 ден.
   Заштеди 9.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   INTEX 26726 PRISM FRAME филтер пумпа, скали, покривка и подлога

   Димензии: 457x122 cm

   Капацитет: 16.805литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 3.785 литри на час

   Бренд: INTEX 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   INTEX 26726 PRISM FRAME филтер пумпа, скали, покривка и подлога

   Димензии: 457x122 cm

   Капацитет: 16.805литри (90%)

   Филтер пумпа со капацитет 3.785 литри на час

   Бренд: INTEX 

   26726
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 457x122 cm со пумпа, скали, покривка и подлога - 26726

   25.500 ден.
   35.490 ден.
   Заштеди 9.990 ден.
   со ДДВ